Gminna Biblioteka Publiczna w Przyłęku zaprasza wszystkie Panie do udziału w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet . W programie przewidziano wiele atrakcji. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie „Pochwal się swoją przystawką”.

Zapraszamy już 8 marca o godzinie 15:30. Do zobaczenia !

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

REGULAMIN KONKURSU „POCHWAL SIĘ SWOJĄ PRZYSTAWKĄ”

Postanowienia ogólne

1.Organizatorem Konkursu „POCHWAL SIĘ SWOJĄ PRZYSTAWKA”, zwanego dalej Konkursem, jest Gminna Biblioteka Publiczna w Przyłęku, Lipiny 30, 26-704 Przyłęk, zwana dalej Organizatorem.

2.Celem Konkursu jest propagowanie wymiany doświadczeń i przepisów.

3.Ocena konkursowych PRZYSTAWEK oraz rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się podczas Dnia Kobiet w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przyłęku

4.Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć konkursowych PRZYSTAWEK, jak również imion, nazwisk osób biorących udział w Konkursie.

5.Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia lub odmowy udziału po przyjęciu zgłoszenia osoby, która narusza dobre zwyczaje lub postanowienia niniejszego Regulaminu.

II. Uczestnicy Konkursu i ich sałatki

1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby amatorsko przygotowujące PRZYSTAWKI w warunkach domowych i wyłącznie na własny użytek.

2.Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną PRZYSTAWKĘ.

3.Organizator nie pokrywa kosztów zakupu surowców, przygotowania sałatki oraz kosztów dojazdu uczestników do miejsca rozstrzygnięcia Konkursu.

4.Akcesoria niezbędne do prezentacji PRZYSTAWKI uczestnicy Konkursu zapewniają we własnym zakresie.

5.Zabrania się używania elementów niejadalnych, niespełniających wymogów sanitarnych i niedopuszczonych do spożycia na terytorium UE.

III. Zgłoszenie udziału w Konkursie

1.PRZYSTAWKĘ należy dostarczyć osobiście do Gminnej Biblioteki Publicznej w Przyłęku w dniu 8 marca 2023 roku, do godziny 15:00.

2.Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wypełnienie na miejscu formularza zgłoszeniowego.

3.Dostarczone PRZYSTAWKI zostaną oznaczone numerami zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

IV. Ocena sałatek przez Komisję Konkursową

1.Oceny zgłoszonych PRZYSTAWEK dokonają uczestnicy „Dnia Kobiet” poprzez oddanie jednego głosu przy pomocy otrzymanego kuponu podczas wejścia na imprezę.

2.Uczestnicy będą poproszenie o ocenianie sałatki biorąc pod pod uwagę następujące kryteria oceny:

• smak
  • zapach
  • struktura
  • wrażenie ogólne.

3.W przypadku gdy wśród najwyżej ocenionych PRZYSTAWEK poszczególne PRZYSTAWKI uzyskają tę samą liczbę punktów, w celu wyłonienia laureata przeprowadzone zostanie dodatkowe głosowanie, w którym wybrana zostanie sałatka z tych, które uzyskały tą samą liczbę punktów.

4.Głosujący podczas oceny nie mają wglądu do danych osoby wykonującej PRZYSTAWKĘ.

V. Ogłoszenie wyników Konkursu i postanowienia końcowe

1.Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi około godziny 18:00, w dniu 08.03.2023 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przyłęku. Trzej laureaci konkursu otrzymają nagrodę rzeczową.