W trakcie pikniku rodzinnego przy Filii w Grabowie nad Wisłą zaprosiliśmy mieszkańców i czytelników do spotkania i wspólnej zabawy podczas zlotu motocyklowego lokalnej grupy MotoGang ze Zwolenia. Pasjonaci jednosladów mogili podziwiać przeróżne maszyny i porozmawiać jednocześnie z ich właścicielami, którzy dzielili się swoją pasją, a także obalali negatywne mity dotyczące motocyklistów. W trakcie zoltu można było wziąć udział w fotosesji pt. „Z książką przy motocyklu” oraz zapisać się na wyjazd rodzinny.

Nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnej zabawy z najmłodszymi uczestnikami pikniku. Dzięki współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich z Grabowa nad Wisłą na wszystkich czekał słodki upominek w postaci waty cukrowej. Bibliotekarki przez cały czas zlotu wytrwale malowały twarze dzieci oraz rozliczne tatuaże na rękach i nogach. Z boku na fanów kiełbasek, czekało ognisko z przygotowanymi patykami, kiełbaskami i pieczywem oraz lemoniada domowej roboty.

Dziękujemy inicjatorom za zaangożowanie w przygotowanie wydarzenia.