22 września odbyło się ostatnie spotkanie z małymi słuchaczami w ramach oddolnej inicjatywy „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Za sprawą opowiadania pt. „Jesienny liść”, którego bohaterem jest znany zarówno z książek jak i telewizyjnych kreskówek Clifford – Wielki Czerwony Pies, w naszej bibliotece poczuliśmy delikatny powiew jesieni. Tym razem wesołe opowiadanie czytały dzieciom mamy: Gosia i Renata.

Tego dnia dzieci stworzyły piękne prace, wykorzystując do tego zebrane kolorowe, muśniete nieco „jesiennym pędzlem” liście. Wystawę gotowych Lis(t)ków można podziwiać w holu naszej biblioteki.